QOB120DF
SQUARE D
No reviews yet Write a Review
SKU:
QOB120DF
Shipping:
Calculated at Checkout
Description
Mini circuit breaker, QO, 20A, 1 pole, 120VAC, 10kA, dual function, pigtail, b